Marsz Pamięci „ZDELEGALIZUJEMY POSTKOMUNĘ”

Serdecznie zapraszamy na Marsz Pamięci organizowany przez Małopolskich Patriotów i Młodzież Wszechpolską.

Marsz wspierają :NSZ (Narodowe Siły Zbrojne), WiN (Wolność i Niezawisłość), SMN (Stowarzyszenie Marsz Niepodległości), Narodowcy.net, Polityka NarodowaWP(Wiślaccy Patrioci).

Jak co roku tak i w tym roku 2012 odbędzie się kolejny tym razem już trzeci marsz .Marsz Pamięci to inicjatywa młodych krakowskich patriotów, upamiętniająca ofiary Stanu Wojennego co roku 13 grudnia.
Przypomnijmy o wszystkich zamordowanych przez komunistycznych zbrodniarzy w tych mrocznych czasach. O robotnikach i nauczycielach, księżach i związkowcach, chłopach i studentach, o wszystkich ofiarach rzekomo „nieznanych” sprawców.Zapraszamy do współpracy wszystkie organizację i osoby zainteresowane, jak najgodniejszym uczczeniem pamięci ofiar zbrodniczego systemy, wszystkich tych którym bliskie ją ideały – Bóg, Honor i Ojczyzna.Trasa:Krzyż Katyński->Badylak->ul.Sławkowska->ul.Długa-> Plac InwalidówWięcej informacji na naszej stronie :
http://malopolscypatrioci.org.pl/nasze-inicjatywy/marsz-pamieci-2/Na marszu zakazane jest przynoszenie i odpalanie jakichkolwiek środków pirotechnicznych!!!

 

Film promujący :