Małopolscy Patrioci coraz bardziej niewygodni?

Medialna nagonka rozpętana przez Gazete Wyborczą po marszu katyńskim, w którym braliśmy udział w kwietniu ma swą kolejną odsłone. ( więcej o sprawie ).

Po nieudolnych próbach zarzucenia nam „nazistowskiego-faszyzmu” poprzez używanie znaku Rodła, stajemy w obliczu kolejnej prowokacji tym razem w swej wymowie chyba jeszcze bardziej absurdalnej…

http://www.gazetakrakowska.pl/krakow/415670,faszystowski-znak-na-debnikach,id,t.html

Gratulujemy Gazecie Krakowskiej dołączenia do zaszczytnego grona „tropicieli wyimaginowanego faszyzmu”. Gratulujemy obiektywizmu i boskiej mocy potrafiącej na podstawie stanu zastanego stwierdzić z całym przekonaniem, że to członkowie MP stoją za tą, trudną to sensownego określenia, sprawą.

Szkoda, że jak zwykle „merdia” wydają wyrok i puszczają go w obieg bez możliwości zaprezentowania innego scenariusza czy poglądu na dany temat.

Jasno i wyraźne stwierdzamy, że nikt będący członkiem Małopolskich Patriotów nie brał udziału w tym idiotycznym „przedsięwzięciu”. Na nasze akcje przychodzi dużo osób, które dostają w swoje ręce nasze vlepki. Rozdając je nie zbieramy niestety danych osobowych i nie wymagamy udokumentowania jaki jest ich dalszy los. Możliwość druku takich vlepek dla swoich, jak widać czasem podejrzanych celów, w dzisiejszych czasach jest praktycznie nieograniczona. Jeśli nie przez jedną z niezliczonej ilości drukarni to nawet w domowych warunkach na drukarce.

Teorii o sprawcach tegoż zdarzenia mamy kilka… Zdajemy sobie sprawę, że ani naszemu państwu, ani mediom czy również naszym ideowym przeciwnikom nie podoba się, że zamiast grzecznie wpisać się schemat szarego obywatela, mamy swoje często inne zdanie na różne tematy związane z Polską, z pamięcią o Niej i Jej przyszłością. Na pewno nie jest to wizja Polski, w której można jawnie obrażać czyjeś dobre imię i nie ponosić za te słowa żadnej odpowiedzialności.

Będziemy domagać się od Gazety Krakowskiej sprostowania w tej sprawie. Jeśli nie dostaniemy satysfakcjonującej nas odpowiedzi zadecydujemy o wejściu na drogę prawną.

Co byłoby gdyby zamiast „naszych” vlepek znalazły się tam vlepki z logiem SLD czy TVN-u ułożone w znak swastyki? Byłaby jakakolwiek reakcja medialna? A jeśli tak to czy nie ograniczyła by się do stwierdzenia, że to „jawna prowokacja”, albo szybko zapomniany „wybryk”…

 Relatywizm…

 Napisał: Hamas

 Powyższy tekst stanowi zdanie autora i nie musi zgadzać się w całej swej rozciągłości ze zdaniem wszystkich członków MP.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *