IV Marsz Wolnej Polski

14705766_333830830312224_5029267633711564681_n

Czołem Wielkiej Polsce!

Jutrzejszego dnia będziemy obchodzić 98 rocznicę odzyskania przez Polskę Niepodległości. W tym roku już po raz czwarty ulicami Krakowa przemaszeruje Marsz Wolnej Polski, spotykamy się o godzinie 15:00 na Rynku Głównym w Krakowie.

Opis wydarzenia:

„Już po raz czwarty mamy zaszczyt organizować 11-tego listopada Marsz Wolnej Polski w Krakowie. Kraków to bez wątpienia południowa stolica polskiego nacjonalizmu, a co za tym idzie prawdopodobnie drugie pod względem wielkości narodowych obchodów miasto w Polsce. W tym roku przypomnimy nasze hasło: Wolność! Godność! Niepodległość!
Wolność – bo w naszej Ojczyźnie Polacy wciąż wolni nie są. Krępują ich demoliberalne rządy, nieludzkie prawo, niesprawiedliwy wymiar sprawiedliwośći i politpoprawność.
Godność – ponieważ odebrano nam ją, czyniąc z Polski neokolonię, w której niewolnicy nie zasługują na zarobek większy niż ten, który pozwoli im jedynie przeżyć. Godność – bo zmuszają nas do wędrówki po obcych krajach w poszukiwaniu wyższych zarobków, pozwalająych na utrzymanie rodziny. Godność – bo mamy dość zaprzaństwa, łajdactwa i niesprawiedliwości.
Niepodległość – gdyż pomimo zmiany Rządu i Prezydenta, nasz kraj wciąż jest wiernopoddańczym wasalem, który nieco poluzowując swój unijny łańcuch, z radością daje prowadzić się na krótkiej smyczy wuja Sama.
Przypomnimy też zasługi Wielkiego Polaka, Architekta Niepodległej Polski Romana Dmowskiego.
Wyłącznymi organizatorami marszu są stowarzyszenia: Trzecia Droga oraz Małopolscy Patrioci.”