Apel – Wszyscy na rozprawę!

a9e83b8565fb715713019b2750183515_wide

Apel o wzięcie udziału w rozprawie w Krakowie

     czwartek  2 marzec 2017 r.

 c1

                     Kolejny proces przeciw patriotom, którzy doprowadzili do usunięcia
sowieckiego pomnika w Nowym Sączu. Prokurator Waldemar Kriger oskarża ich o przestępstwo zniesławienia na podstawie art. 212 kodeksu karnego wprowadzonego przez komunistycznych zdrajców Polski do kodeksu karnego w czasach stanu wojennego
w 1982 r.

                  Zniesławienie wg prokuratora Krigera polegało na tym, że oskarżeni przez niego weterani walk o niepodległą Polskę o przestępstwo  znieważenie reliktu komunistycznego,  pomnika sowieckiego, na rozprawie w sądzie  zadali pytania,  dlaczego prokurator Kriger łamie prawo.   Konstytucja RP w art. 13 jak i art. 256 Kodeksu Karnego zakazują propagowania komunizmu, a pomniki ku czci sił zbrojnych totalitarnego Związku Sowieckiego są taką właśnie formą propagowania zbrodniczej i ludobójczej ideologii.  

                  Jest to kolejna próba cenzury i zastraszania patriotów przy pomocy komunistycznego prawa nieusuniętego do tej pory z kodeksu karnego.  

                  Rozprawa odbędzie się  w sądzie rejonowym w Krakowie,  ul. Przy Rondzie 7 w czwartek 02.03.2017 r. o godz. 11.00  w sali B-29.

                   Bądźmy solidarni aż do ostatniej rozprawy.

                   Apeluję do wszystkich, o wzięcie udziału w rozprawie,  jako publiczność, jako ci, którzy będą oceniać uczciwość całego procedowania.               

                      Nie pozwólmy, aby „złogom komunistycznym” udała się zemsta    na Polakach za udaną akcję likwidacji  reliktów komunistycznych.

                  Nikt nie może być sam w obliczu bezprawia.

Z szacunkiem
Krzysztof Bzdyl – prezes Związku Konfederatów Polski Niepodle