28 stycznia 2017 – II turniej piłkarski im. Romana Dmowskiego w Jaworznie

3

Na zaproszenie Jaworznickiej Inicjatywy Narodowej udajemy się na II turniej im. Romana Dmowskiego, który odbył się na hali widowiskowo-sportowej w Jaworznie. W 7 osobowym składzie autokarowym + 1 osoba autem pojawiamy się na chwile przed 15 na miejscu gdzie witamy się z uczestnikami turnieju.

1
Pierwsze swoje spotkanie rozgrywamy z Ruchem Narodowym Jaworzno, z którym po zaciętej walce remisujemy 1:1. W kolejnym meczu również pada remis 1:1 tym razem z drużyną Młodzieży Wszechpolskiej. Po kilku meczach przerwy gramy z gospodarzami notując okazałe zwycięstwo 6:0. Ostatnie spotkanie remisujemy 0:0 z późniejszymi tryumfatorami turnieju. Gratulujemy. W przerwie między ostatnimi spotkaniami odbyła się prezentacja działań poszczególnych stowarzyszeń.

2 3 4 Po wręczeniu nagród i wspólnych zdjęciach nadszedł czas na koncert zespołu Nordica w pobliskim barze gdzie miała miejsce dalsza integracja. Dziękujemy za zaproszenie i do zobaczenia na kolejnych turniejach i akcjach. SPORT ZDROWIE NACJONALIZM !!!